Muovihaka Oy Jaguar Mats

Combo ieejas paklāji, paklājflīzes, kājslauķi

Ražotāja mājas lapa: www.muovihaka.com Combo 9mm Combo 16mm

Brošūras:

Combo 9mm augstpapēžu apavu drošie ieejas paklāji

Combo 9 mm ir lieljaudas primārais ieejas paklājs visiem intensīviem un ekstremāliem kājāmgājēju plūsmas apstākļiem, tostarp tirdzniecības centros, sabiedriskās ēkās, daudzdzīvokļu ēkās, biroju ēkās un skolās. Tas ir izturīgs, augstpapēžu apavu drošs modulārais ieejas paklājs gan iekšējai, gan ārējai lietošanai. Combo aiztur netīrumus, smiltis un gružus ieejas zonā, pirms tie nonāk ēkā.


Kombinācijā ar Combo 16 mm ieejas paklāju, plānais Combo 9 mm paklājiem atstāj padziļinājumu un rada unikālu koncepciju - Combo Matwell sistēmu.


Combo Matwell sistēma ir aizraujoša jauna koncepcija, kas ļauj izveidot padziļinātu paklāju bez sarežģījumiem vai izmaksām, kas saistītas ar matwell iegriešanu grīdā. Tas ir ideāli piemērots esošām ēkām bez īpaša paklājiņa.


Combo 9 mm darbojas ar Combo 16 mm ieejas paklāju, lai izveidotu gatavu padziļinājumu, kurā var ievietot paklājus. Kombinācijā ar Combo 16 mm ieejas paklāju, Combo 9 mm atstāj 7 mm padziļinājumu paklājiņa vai paklāja ieliktņiem. Padziļinājumā var ievietot lielāko daļu paklāju ieliktņu, putekļu kontroles paklāju un logotipa paklāju.


Savienojamas moduļu paklājflīzes

Combo savienojamās paklājflīzes var uzstādīt dažu minūšu laikā, neizmantojot specializētu aprīkojumu. Moduļu paklājflīzes ļauj izveidot paklāju bez sarežģījumiem vai izmaksām, kas rodas, iegriežot paklāju grīdā.


Viegla apkope

Combo ieejas paklāju ir vienkārši kopt, regulāri sūcot un laistot ar parasto šļūteni vai elektrisko mazgātāju. Combo kolekciju ir vienkārši sarullēt tīrīšanas nolūkos. Jebkurus netīrumus, kas izkrīt cauri paklājam, var izsūkt ar putekļu sūcēju vai laistīt ar šļūteni, kad paklājs ir noņemts.


Paklāju ieliktņu un logo paklāju uzstādīšana

Combo Matwell sistēma (Combo 9 mm un Combo 16 mm ieejas paklājiņš) atstāj perfektu 7 mm padziļinājumu, kurā var ieklāt paklāju ieliktņus vai paklājus. Paklāja ieliktni vai paklāju var brīvi ielikt paklāja nodalījumā vai stingrāk noturēt vietā, izmantojot abpusēju līmlenti vai velcro.


Specifikācija

 • Flīžu materiāls: UV izturīgs vinils/NBR. Izturīgs pret lielāko daļu ķīmisko vielu un eļļu. 100% pārstrādājams.
 • Flīžu izmērs: 400 x 140 mm
 • Iepakojums: 36 paklājflīzes / kaste (= 1,94 m2)
 • Augstums: 9 mm
 • Svars: 4,7 kg / m2
 • Temperatūras izturība: -35 °C - +70 °C
 • Standarta krāsa: pelēka

Combo 9 mm paklājflīzes var izmantot kā slaidu ieejas matēšanas risinājumu atsevišķi.

Combo 9 mm paklājflīzēm ir atvērts režģis, tomēr augstpapēžu apavu droša konstrukcija. Funkcionālā Combo 9 mm ieejas paklāju sistēma aiztur netīrumus, smiltis un gružus ieejas zonā. Lameļu atvērtā konstrukcija ļauj netīrumiem izkrist cauri paklājflīzēm. Combo 9mm paklājflīze

Combo 9 mm un Combo 16 mm - unikāla Combo Matwell sistēma! Kombinācijā ar Combo 16 mm ieejas paklāju, Combo 9 mm atstāj paklāju padziļinājumu un rada unikālu koncepciju - Combo Matwell sistēmu. Combo Matwell sistēma darbojas ar lielāko daļu paklāju ieliktņu, putekļu kontroles paklāju un logotipu paklāju. Combo 16 mm ieejas paklājflīze ir pilnībā savietojama ar Combo 9 mm - vienkāršu un rentablu matwell risinājumu. Combo Matwell sistēma kopā ar paklāju vai paklāja ieliktni piedāvā lielisku risinājumu lielai kājāmgājēju un ratiņu plūsmas slodzēm.

Combo paklājflīžu un paklāju kombinācija rada mainīgas zonas skrāpēšanai un uzsūkšanai. Vienmērīgais paklājflīžu un paklāju laukumu ritms rada unikālu ieejas dizaina efektu. Combo Matwell paklājflīžu sistēma Combo 9 mm paklājflīze


Combo 16 mm augstpapēžu apavu drošas paklājflīzes

Combo augstpapēžu apavu drošās paklājflīzes noskrāpē netīrumus un dubļus. Combo ir īpaši spēcīgs paklājiņš, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku prasīgos iekštelpu un āra apstākļos. Lameļu atvērtā konstrukcija ļauj netīrumiem izkrist cauri paklājflīzēm. Funkcionālā Combo ieejas paklāju sistēma aiztur netīrumus, smiltis un gružus ieejas zonā.


Combo nodrošina maksimālu apavu tīrīšanu, kā arī netīrumu noņemšanu. Paklājflīzēm ir atvērts režģis, tomēr augstpapēžu apavu droša konstrukcija. Atvērtais lameļu režģis ļauj netīrumiem izkrist cauri paklājflīzēm. Vieglais Combo ir viegli apstrādājams un sarullējams apkopei un tīrīšanai.


Combo piedāvā izcilu veiktspēju intensīvai kājāmgājēju un ratiņu slodzei.


Combo augstpapēžu apavu drošās modulārās paklājflīzes ir pilnībā savietojamas ar Integra paklājflīzēm.


Savienojamas moduļu paklājflīzes

Combo paklājflīzes ir ļoti viegli sagriezt pēc izmēra un formas. Paklājflīzes var uzstādīt dažu minūšu laikā, neizmantojot īpašus instrumentus. Savienojamo moduļu paklājflīzes ļauj izveidot jebkura garuma un platuma ieejas paklāju.


Laba drenāža un neslīdoša virsma

Combo paklājiem ir neslīdošs virsmas raksts, un tas nodrošina maksimālu drenāžu. Atvērtā režģa konstrukcija ļauj ūdenim iziet cauri paklājam, nodrošinot drošu un sausu virsmu.


Viegla apkope

Combo ieejas paklāju ir lēti tīrīt ar putekļsūcēju vai ar šļūteni. Combo ir viegli sarullējams apkopei. Netīrumus, kas izkrīt cauri paklājiņam, var vienkārši iztīrīt no grīdas ar putekļu sūcēju.


Specifikācija

 • Flīžu materiāls: UV izturīgs vinils. Izturīgs pret lielāko daļu ķīmisko vielu un eļļu. 100% pārstrādājams.
 • Flīžu izmērs: 400 x 140 mm
 • Iepakojums: 20 paklājflīzes / kaste (apmēram 1 m2)
 • Augstums: 16 mm
 • Svars: 9,8 kg / m2
 • Flīžu krāsa: tumši pelēka
 • Temperatūras izturība: -20 ºC - +70 ºC
 • Izturība pret slīdēšanu: DIN 51130: R10

Combo 16mm paklājflīzes

Combo augstpapēžu apavu drošs ieejas paklājiņš ir elegants un stilīgs dizains. Combo augstpapēžu apavu drošs ieejas paklājiņš ir elegants un stilīgs dizains. Combo 16mm paklājflīzes

Combo ir īpaši spēcīgs paklājiņš, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Combo piedāvā izcilu veiktspēju intensīvai kājāmgājēju un ratiņu slodzei. Combo augstpapēžu apavu drošās paklājflīzes ir pilnībā savietojamas ar Integra paklājflīzēm.


Combo aksesuāri

Plastmasas apmales 16 mm, paklājflīzēm

Plastmasas apmales 16 mm

Combo plastmasas apmales ir īpaši izstrādātas virsmas montāžai uz gatavām grīdas virsmām un iekštelpu un āra apstākļiem.

 • Materiāls: UV izturīgs PP/gumija
 • Garums: 300 cm
 • Augstums: 16 mm
 • Svars: 290 g / m
 • Krāsa: pelēka
Alumīnija apmales 16/20 mm, paklājflīzēm

Alumīnija apmales 16/20 mm

Apmales slīpā virsma samazina aizķeršanās iespēju un ļauj izmantot ratiņus ar riteņiem. Tas iztur lielas slodzes un ir piemērots intensīvai riteņu satiksmei.

 • Materiāls: anodēts alumīnijs
 • Garums: 300 cm
 • Augstums: 18 mm
 • Svars: 460 g/m
Combo paklājflīžu enkuri

Combo enkuri

Combo uzstādīšanas enkuri tiek izmantoti, lai nostiprinātu paklāju daļas pie grīdas. Ja pastāv risks, ka ieejas paklāji var pārvietoties intensīvas kājāmgājēju vai ratiņu slodzes dēļ, uzstādīšanas enkuri neļauj paklājiem pārvietoties un slīdēt.

 • Materiāls: neilons
 • Augstums: 16 mm
 • Krāsa: pelēka
 • Ø 15 mm