Plastex

Zed Tred darba drošības paklāji

Ražotāja mājas lapa: www.plastexmatting.com Zed Tred

Brošūra: Zed_Land_Tred.pdf

Zed Tred darba drošības paklāji

Pretnoguruma paklāji


Zed Tred ir izstrādāts un konstruēts, izmantojot divus nozares izcilākos un izturīgos izstrādājumus — izturīgo Flexi Tred paklājiņu tagad ir pieejams ar patentētu Zed Land (skatīt iepriekš), kas termiski piekausēts pie pamatnes. Šī izcilā kombinācija nodrošina izturīgu, slīdošu rievotu virsmu, kas ir amortizēta, lai nodrošinātu elastīgu "atlēcienu" zem kājām. Sakausētā konstrukcija nozīmē, ka Zed Tred nekad neatdalīsies vai nesadalīsies.


Pieejams ar putuplasta pamatnes biezumu 9 mm vai 12,7 mm (Flexi Tred nodiluma virsma, pievienojot vēl 4 mm).

 • Lieliska nodilumizturība.
 • Laba slīdēšanas izturība.
 • Kausēta konstrukcija, kas nekad neatslāņojas.
 • Īpaši izturīgs vinils, kas apvienots ar patentētām augsta blīvuma putām, kas novērš nogurumu.
 • Polsterēts zem kājām "atlēcienam".
 • Īpaši izturīgs un elastīgs.
 • Lieljaudas, pretslīdes rievota virsma.
 • Izcila konstrukcija, termiski kausēta.

Pretnoguruma Zed Tred paklājs ir izgatavots no izcilas nodilumizturīga vinila kombinācijas ar teksturētu ribu virsmu, kas nodrošina papildu slīdēšanas izturību, un patentētām augsta molekulārā blīvuma putām, kurām ir izcilas nodiluma un pretnoguruma īpašības. Šie divi augstas veiktspējas un izturīgākie rūpnieciskie materiāli ir pastāvīgi sapludināti kopā, tāpēc tie laika gaitā neatdalīsies vai nesadalīsies.


Zed Tred augstas kvalitātes putām ir nepārtraukta elastība un tās izraisa dabisku muskuļu saliekšanu, lai mazinātu parastos stāvēšanas noguruma simptomus. Produkta amortizācijas īpašības nodrošina arī neatņemamu "atlēcienu" zem kājām.


Drošs, ērts, taču ārkārtīgi izturīgs Zed Tred ir atzīts (pārbaudīts) paklāju risinājums plaša diapazona vieglas un lielas slodzes rūpnieciskām pielietojuma vietām, kur darbiniekiem jāstāv pie mašīnām vai jāstaigā augšup un lejup pa šķirošanas un ražošanas līnijām. Tas ir izstrādāts, lai būtiski uzlabotu to darbinieku labsajūtu, kuri regulāri stāv darbā, palielinot komfortu un mazinot nogurumu. Rezultātā tas arī palielinās produktivitāti un uzlabos to darbinieku sniegumu, kuru darbs prasa ilgu laiku stāvēt kājās.


Zed Tred ir ķīmiski, eļļām un skābēm izturīga augšējā virsma, 27kv pārrāvuma spriegums un trokšņu samazināšanas īpašības.


Specifikācija

 • Produkta kods: ZTD
 • Augstums: 13 mm
 • Izmērs: 100 x 150 cm, 100 x 330 cm, 100 x 500 cm; 10m ruļļa x 100cm

Zed Tred darba drošības paklāji

Zed Tred darba drošības paklāji Zed Tred darba drošības paklāji Zed Tred darba drošības paklāji

Zed Tred darba drošības paklāji Zed Tred darba drošības paklāji Zed Tred darba drošības paklāji

Zed Tred darba drošības paklāji Zed Tred darba drošības paklāji Zed Tred darba drošības paklāji