Jauns sniegums & Jaunas krāsas


Coral Brush Activ paklāji


Coral Brush Activ paklāji

Lielisks universāls līdzeklis netīrumu un mitruma noņemšanai

Coral Brush Activ paklājus var izmantot visu veidu ieejas zonās, un tas ir ideāls risinājums, ja nepieciešama tekstila ieejas sistēma, kas vienlaikus spēj absorbēt mitrumu un noņemt sausos netīrumus. Coral Brush Activ paklājiem ir 25 vienkrāsainu un jauktu krāsu palete, ko var izmantot kopā ar citām Coral sērijām.


Vietās, kur pastāv paaugstināts ugunsgrēka risks, Coral Brush Activ FR var piegādāt paklāju ar liesmu slāpējošu lateksa pamatni. Coral Brush Activ FR paklāji ir pieejami 185 cm platumā.
Coral Classic paklāji


Coral Classic paklāji

Maksimālai mitrumu absorbējošai tīrīšanas sistēmai

Coral Classic paklājiem ir spēja absorbēt mitrumu kā nevienai citai tekstila ieejas sistēmai. Pētījumi liecina, ka jau pēc diviem soļiem pāri Coral Classic paklājam tiek absorbēti gandrīz 50% no pēdās esošā mitruma. Līdzās lieliskajām mitruma absorbcijas īpašībām Coral Classic paklājiem ir arī īpašas skrāpējošas monopavedienu dzijas, kas aktīvi skrāpē netīrumus no apavu zolēm. Coral Classic paklāji ir pieejami 18 krāsās, kas ir izvēlētas, lai papildinātu Coral Duo paklāju klāstu.


Vietās, kur pastāv paaugstināts ugunsgrēka risks, Coral Classic FR var piegādāt paklāju ar ugunsdrošu lateksa pamatni, kas atbilst EN 13501 BflS1. Coral Classic FR paklāji ir pieejami 185 cm platumā.Coral Duo paklāji


Coral Duo paklāji

Nepārspējamai netīrumu noņemšanai

Pētījumi liecina, ka Coral Duo paklāji pirmajos metros saglabā par 10% vairāk netīrumu nekā jebkura cita tekstila ieejas grīdas sistēma, kas padara to par ideālu izvēli mazākām ieejām. Coral Duo paklāji apvieno Coral Brush Activ un Coral Classic, kas pastiprināti ar izturīgām un elastīgām šķiedrām, kas uzlabotas ar mainīgām spēcīgas biezas dzijas sloksnēm ar netīrumus noskrāpējošu darbību. Pieejams astoņās mūsdienīgās krāsās.


Vietās, kur pastāv paaugstināts ugunsgrēka risks, Coral Duo FR var piegādāt paklāju ar ugunsdrošu lateksa pamatni. Coral Duo FR paklāji ir pieejami 190 cm platumā.Coral Luxe paklāji


Coral Luxe paklāji

Visprecīzāk iekārtotām ieejām

Ar savu bagātīgo pāļu augstumu un grezno izskatu Coral Luxe var neizskatīties kā tradicionāla matēšanas sistēma, taču patiesībā tas ir ideāls tīrīšanas risinājums vieglas un vidējas satiksmes zonām, kur estētiskā pievilcība ir galvenā prioritāte. Īpaši labi piemērots ieejas vestibiliem, koridoriem un uzņemšanas zonām. Pateicoties tā greznajam izskatam un sajūtai, šī maldinošā augsnes un mitruma barjera īpaši labi saplūst ar citām ēkas daļām ar paklāju.


Vietās, kur pastāv paaugstināts ugunsgrēka risks, Coral Luxe FR var piegādāt paklāju ar ugunsdrošu lateksa pamatni. Coral Luxe FR paklāji ir pieejami 185 cm platumā.