Rova Matto

Apollo iebūvējamie kājslauķi

Ražotāja mājas lapa: www.rovamatto.fi Apollo iebūvējamie kājslauķi

Apollo režģa kājslauķis ir guvis lielu popularitāti un gandrīz kļuvis par standartu, runājot par ieejas kājslauķiem. Tas ir izturīgs, elegants un viegli apstrādājams.


Kājslauķis ir izgatavots no EPDM gumijas un alumīnija. Vienīgā daļa, kas nolietojas, ir gumija. Apollo tiek montēts, izmantojot nerūsējošā tērauda stieples. Var izmantot abas kājslauķa puses. Sarullējams.


Apollo klasiskais kājslauķis piedāvā izcilu izturību prasīgās vidēs. Gumija ir labākais iespējamais materiāls vēja kabatiņām. Apollo kājslauķu kalpošanas laiks ir ļoti garš, tāpēc kājslauķi ir labi piemēroti tirdzniecības centriem, skolām un citām sabiedriskām telpām. Pieejams arī kā ļoti liela patēriņa modelis.


Apollo iebūvējamais kājslauķis sastāv no EPDM gumijas un alumīnija. Alumīnija profilus var anodēt dažādās krāsās, gumijas krāsa var būt melna vai pelēka. Gala profils ir anodēts alumīnijs vai nu gumija vai krāsu kombinācija. Kājslauķis ir samontēts ar nerūsējošā tērauda stieplēm. Var izmantot abas kājslauķa puses. Kājslauķi tīrīšanai var uzrullēt. Īpaši prasīgās vietās mēs iesakām fiksēto versiju. Katra gumijas/alumīnija spura ir atdalīta ar gumijas sliežu ceļa stiprinājumu, lai novērstu alumīnija deformāciju intensīvas cilvēku plūsmas apstākļos. Apollo kājslauķiem tiek piešķirta divu gadu garantija.


Apollo portfolio

Ref Nosaukums Gumijas krāsa Alumīnija krāsa
912 Apollo Original melna gaiša
915 Apollo Original pelēka gaiša
916 Apollo Extra Strong melna gaiša
917 Apollo Extra Strong pelēka gaiša
9191 Apollo Original AM melna anodēta melnā krāsā
9192 Apollo Original AK melna anodētais zelts
9196 Apollo Extra Strong EVAM melna anodēta melnā krāsā
9197 Apollo Extra Strong EVAK melna anodētais zelts

Iebūvējamie kājslauķi Apollo Original

Specifikācija

  • Gumija: EPDM 70° cietība
  • Alumīnijs: AA 6005, 12x4 mm
  • Gala profils: AA 6005, 18x18x2 mm, anodēts dabiskā krāsā, melnā vai zelta krāsā
  • Stieples: 7x7 nerūsējošais tērauds
  • Svars: n. 11 kg/m2
  • Stiprums: 21 mm and 16 mm(tikai Apollo īpaši spēcīga)

Iebūvējamie kājslauķi Apollo Original

912 - Iebūvējamie kājslauķi Apollo Original 915 - Iebūvējamie kājslauķi Apollo Original 9196 - Iebūvējamie kājslauķi Apollo Extra Strong


Apollo aksesuāri

T-apmales

T veida apmale, lai koplietotos kājslauķus turētu atsevišķi. T-apmales ir laba prakse, īpaši ar Apollo kājslauķi. Tas jāpieskrūvē pie grīdas, jo tad kājslauķi ir vieglāk ierullēt vietā.

Slīpā apmale

Iebūvējamie kājslauķi Apollo Original

Slīpu apmali izmanto vietās, kur kājslauķis nav paredzēts padziļinājumos. Slīpās apmales atvieglo iekļūšanu kājslauķī, kā arī ratiņkrēslus un iepirkumu ratiņus ir viegli pacelt uz kājslauķi. Precizējot var izgatavot arī rāmi ap kājslauķi. Ja iespējams, to vajadzētu pieskrūvēt pie grīdas.